Agro Feronia agroferonia

Agro Feronia

GELECEĞİ BİRLİKTE ÜRETİYORUZ.

Agro Feronia agroferonia

Hızla artan nüfusun, parçalanan ve azalan tarım alanlarından elde edilen üretimle yeterli ve dengeli beslenmesi, her geçen gün daha da zorlaşmaktadır. Dünya nüfusunun artarak 2025 yılında 8 milyara ulaşacağı tahmin edilmekte olup, gıda güvenliği dünyanın yakın gelecekteki en önemli sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Artan nüfusun beslenme gereksinimini karşılamak için, önümüzdeki 50 yıl içinde üretimde en az iki kat artış gerekmektedir.

İnsanların temel gıda gereksinimlerinin güvenli bir şekilde karşılanması, tarımsal üretimlerin arttırılmasıyla olacaktır. Bu nedenle tarımsal üretimin arttırılması amacıyla yürütülen çalışmalar güncelliğini korumaktadır. Günümüz koşullarında özellikle bitkisel üretimi arttırmanın tek yolu ise birim alan verimlerinin arttırılmasıdır. Bu bağlamda Agro Feronia olarak, çevreye duyarlı ve kaliteli ürünlerimiz ile birlikte çiftçilerimize verdiğimiz destekle Türkiye’de tarımın geleceğine yön veriyoruz. Bitki besleme, bitki gelişimi düzenleyicileri ve spesifik bitki besleme ürünlerinin pazarlanması amacı ile tarım sektöründe faaliyet göstermekteyiz.


MİSYONUMUZ

Türkiye ve Dünya’da daha sağlıklı gıdaların üretilebilmesi için, kalite ve hizmeti her zaman ön planda tutarak, çözüm odaklı ürünlerimiz ile kaliteyi iş ortaklarımıza sunabilmek


VİZYONUMUZ

Sürdürülebilir yarınlar için geleceğimizi çiftçilerimiz ile birlikte inşa ediyoruz..


BELGELERİMİZ

image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14